Dieta Dukana – zasady i produkty dozwolone oraz zabronione

Szukasz skutecznej diety i nie wiesz, którą wybrać? Nie lubisz ćwiczyć, ale przepadasz za chudym mięsem i nabiałem? Doskonałą dietą będzie w tym przypadku dieta Dukana. Dzięki niej możesz schudnąć nawet 2-3 kilogramy tygodniowo! Dodatkowo Twój jadłospis będzie urozmaicony. Żeby zrzucić zbędne kilogramy, musisz tylko przestrzegać kilku ważnych zasad.

Dieta Dukana – kompendium odchudzania

Waga pokazuje coraz wyższą wartość – nie łudź się – to nie ręcznik tyle waży, a Ty. Dobra wiadomość brzmi natomiast tak, że istnieje sposób na zbędne kilogramy, a odchudzanie może być naprawdę efektywne. Wszystko, co musisz zrobić, to zapoznać się z założeniami diety Dukana i wdrożyć je w życie.

Dieta dr. Dukana

Dieta Dukana to plan dietetyczny bazujący na proteinach, przy jednoczesnym ograniczeniu cukrów i tłuszczy. Został założony przez francuskiego lekarza dr Pierre Dukan’a. Dr Dukan promuje swoją wysoko białkową dietę z ponad 30 lat, zyskał szerszą publiczność po wydaniu w 2000 r. książki „Dieta Dukana”, która sprzedała się w ponad 7 milionów egzemplarzy na pełnym świecie….