Doradca inwestycyjny Dobiegniew

Czym jest mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim etapowi idealne rozwiązanie również dla kobiet dopiero realizujących swoją przygodę na współczesnym sektorze kiedy i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki wpływ na ostatnie zawierają gorsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi istnieje więcej dużo intuicyjny i łatwy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Żary

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość biznesu jest związana tylko z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując stanowi wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy także na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w układzie do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma prosi o znacznie ciekawszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej związki nie są specjalnych ram czasowych. Mogą więc zostać zniesione w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Żary

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu długimi i małymi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości istnieje więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest niezmiernie niskie. W charakteru rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na brzeg konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy informację o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w charakteru rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy prezentować. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na podjęty przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ciągu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę szybkiego nabycia kryptowalut. Kojarzy się to a z pobraniem prowizji. Niewątpliwie stanowi wtedy połączone z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty przenosi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z jakiejś sprzedaży lub z każdych 10 USD, w relacje z tego, jaka z kwot jest znaczniejsza.

Doradca inwestycyjny Żary

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki korzystają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najpopularniejszych zalet Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Stanowi on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji oraz drugich opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Pokazuje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i kieruje się do gier przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmian udzielane są z innej części. Wysokość danego zakładu jest przecież ściśle połączona z funkcją używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do poważnych zysków, należy jednakże mieć, iż handel przy użyciu dźwigni pracuje w dwie strony. To może przynieść wielkie zyski, ale i i wysokie straty. Stąd te pomocny jest odporny rozsądek i używanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już informacji i wiedze.

Doradca inwestycyjny Żary

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dosyć bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest również system kiedy i technologia wykorzystywana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany istnieje w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, że jako Facet masz kontakt do raportów i wyciągów z konta w wolnym momencie. W wszystkiej chwili możesz i się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i kontroli swoich kont jesteś szansa dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dobrym zagrożeniem dla użytkownika że stanowić tylko sam użytkownik, i właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu nauki i nauk gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry przekonuje się dokładne zaznajomienie się z bazarem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem istnieje jeszcze możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego te wiadomości z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Żary

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs podstawy jest wyrazisty i przyjemny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu komunikuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie umieszczone są te dane dotyczące salda oraz zysku, a i strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też dużo poważnym jest, że zostały tam również zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże pobierane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród tego stylu odpowiedzialna istnieje ponad cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na kartce głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest odpowiednią polecenia platformą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując jest ona prosta, intuicyjna i otwarta również dla początkujących kiedy oraz zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zadania w wszystkiej chwili. Dużym uwagi istnieje więcej niewątpliwie aspekt, że dla użytkowników jest łatwa całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu istnieje więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną kwestię odgrywa też dobre podejście do odbiorcy. Gdyż dzięki swobodnemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje szansę na podwyższenie stanu swoich umiejętności w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Żary

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem również dużo wydajną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję planu na budowane operacje także znaczną sumę i popularny wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem każdy że bez kłopotu zlokalizować na forach i w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Jaka Skuteczność
0 0 votes
Zgodne z opisem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments