Botoks Golczewo

Wielki i ciężki akcji Botoks, już od pierwszych minut zaprasza do oglądania. Film wspomina o patologicznej rodzinie, która reguluje się na odmianę naszego życia. Darek i Daniela podejmują to rolę w ratownictwie medycznym. Ich funkcja już się jednak kończy, jeśli do jakiegoś wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż istnieje w ciąży, z propozycją o ochrona dociera do lekarz Agaty, która wraz ze znajomym chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Stepnica

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej wejść rolę w dorosłym koncercie medycznym. Aby zmienić swoje samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta rzuca się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi ostatnie humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog jest w ciążę, zaczyna prezentować własną sylwetkę na fakt aborcji. Niezadowolony spośród tego stanowiska ordynator oznajmia, że jak się coś kobiecie nie podoba, to zapewne się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje a swoją pozycję.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że okres jej chłopaka stanowi wysoce niebezpieczny, przyjmuje się na oddanie komórek jajowych aby dać okazję na dziecko innym rodziną.

Botoks Stepnica

Wyjeżdża to do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, nawiązuje ona współpracę z Daniela, która łączy lekarzy gotowych do budowania recept na poszczególny lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają wezwane do Londynu, gdzie są pokazać swój przełom w medycynie. Przed imprezą, osoby wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z obecnym lekiem. Jej zleceniem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Tymczasem na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest pełen, a stan zdrowia dziecka jest pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a tak jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na własne żądanie.

Botoks Stepnica

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna mężczyzny i zakopuje wszystkie rzeczy, które potrafią jej o nim wyglądać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta powoli się zgadza i zmierza do Adama. Na polu, przejawia się, że zabawa była jedynie pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają klienta i zamieniają mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko umieszczają w internecie, informując o tym jak cieszy się ordynator.
Tymczasem, Beata Powtarza się do kliniki, w punktu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Pokazuje się bowiem, iż obecnym oraz za innym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, mówi się z faktów Markowi, który stara się pocieszyć koleżankę. Beata nie chce się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej dała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić danie i spotkać się spośród wszelkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą napawać się pięknymi i dużymi dziećmi. Ich wielkość sprawia, że Beata mocno używa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o małych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wskazuje opieka medyczna, jak musimy liczyć właśnie na siebie, jak ciężko jest podjąć decyzję z które przydały się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia samodzielnej decyzji, wstręt, niepokój i środek, to nieliczne emocje opisane w filmie.

Botoks Stepnica

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Jaka Skuteczność
0 0 votes
Zgodne z opisem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments