Kobiety Mafii 2 Choszczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w światowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach odgrywających kluczowe role. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 podają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W innej grupy dostajemy wątki trzech różnych form, które w konkretnym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka tworzy silne plany, żeby poprawić nasze bycie na właściwsze. Zawiera ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na całe życie. W niniejszym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia także musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie jest dla niej wtedy łatwe, ponieważ przez całe jej mieszkanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej godziny w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z kolei Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który objawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest wątek Darii a jej problem z Kolumbijczykami. Z takich podstaw ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świecie tona kolumbijskiej kokainy ma wręczyć jej panowanie nad rynkiem, jednak historia kończy się utratą produktu i mocnymi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, przecież to dziś Daria jest odpowiednio wykonana do nowoczesnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców a dziś spotyka się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Obecne w jej wątku pojawiają się oryginalne i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, dając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i przypisywania ich z pewną, kluczową pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w treść filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie spośród obecnego, że może wyciągnąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest zapewnij przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją rola w za dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi zaś w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co jest mocno sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny akcji nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był poświęcony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja przekłada się do Maroko czy Kolumbii, to dziś tam przesuwa się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się dobrze na ekranie. Widz oglądając go bierze poczucie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest stały także z wszelkim innym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, zaś w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich lekturze jest jako dużo rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem akcji z tematami komediowymi, gdzie jesteśmy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego fani a im wtedy pozwala, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Jaka Skuteczność
0 0 votes
Zgodne z opisem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments