Last Minute Polanów

LAST MINUTE to jakaś z prac modnego i wysoce cenionego w nowym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Polanów

Film swoją premierę był w roku 2013 po czym już zyskał zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne funkcje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w kwestię owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wkomponowałam się w kwestię Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki tkwiący w pozycji Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wkomponowałam się w kwestię Natalii Wis, będącej ogromną miłością Tomasza jeszcze z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w perspektywa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w perspektywa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszelkiej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele modnych także wspaniałych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie szybko domyślić nawiązuje do ciekawych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Polanów

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. A na taką wyprawę nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć ma mu jego mama – kobieta niezwykle mocna również z treściami – w wyniku nie bez przyczyny przez wiele lat odbierała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem powtarzają się i tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w ostatnim Egipcie, to przecież teraz na wyjeździe bohaterowie mają szerokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy nadal nie są świadomi tego, że to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wpadną na własnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to także kuchnia nie każe im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Niestety osoba nie jest jedna, ponieważ na dowolnym kroku towarzyszy jej ideał mężczyzny, który jak się prezentuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Polanów

Tak tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też powtarza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się znacznie mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje zarówno kontakt z konsulatem, więc Tomasz także jego rodzina muszą sobie w tym czasie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w oszałamiającym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić prędzej czy później do świata, jednak w poszczególnym momencie ze względu na finansowe braki stanowi zatem ciężkie. Dlatego piękna i wzmacniająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega także jego obsługa prowadzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel otrzymuje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE istnieje niemało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Polanów

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak prawie cały firm miany był naprędce, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej odwiedzanym zwiastunem w budowie – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób liczyło z niecierpliwością na przełom, w którym będą mogli zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Polanów

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Jaka Skuteczność
0 0 votes
Zgodne z opisem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments