Promocje na OBI Trzcińsko-Zdrój

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, podaje on wrażenie sterylności, tak przecież lubianej w ostatnim zajęciu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z łatwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w wolnym stylu.

Promocje na OBI Goleniów

Choć nie mniej popularną ofertą jest montowanie bieli z różnymi kolorami, ponad tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy i ostatnie w czarnych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na stałe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Goleniów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel trzeba zwrócić opinię na ostatnie, by wszystkie meble łazienkowe i dania sanitarne stanowiły w tymże jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą myślą i jednocześnie niezwykle atrakcyjną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie charakteryzuje się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Goleniów

Światło w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze umieszczają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odbija się od białego koloru oraz niezwykle rozświetla pomieszczenie. Jest to podstawowa zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka kupi na dużą pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na znaczny połysk będą i odbijały światło, jednak należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba przechodzić na przyczynie to, że meble łazienkowe i zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Goleniów

0 0 votes
Jaka Skuteczność
0 0 votes
Zgodne z opisem